KONST / Litografier / Färglitografi 7383346
nr 738 3346
Färglitografi
Pia Lindenbaum, 200/300, signerad Pia Lindenbaum, motivets mått: 28x21
Utrop:
500 kr
Såld:
750 kr
måndag 30 januari 2012
kl 17:24:37
200 kr
150 kr
250 kr
300 kr
450 kr
450 kr
6
500 kr
550 kr
6
600 kr
700 kr